fbpx instagram

Jak robiłam rodzinę w balona

Jak miesiącami robiłam koleżanki w balona opowiadając im jak to wszystko dużo kosztuje, prosząc moich rodziców o „jakąkolwiek” kwotę i przekonując wszystkich naokoło że ojciec Franka w ogóle nie płaci na jego utrzymanie.

Tymczasem wyciąg bankowy pokazuje coś kompletnie, ale to kompletnie innego. Jak mają czuć się wszyscy którzy dali się nabrać na matkę która nie dostaje żadnych pieniędzy? Jak mają się czuć wszyscy naciągnięci na historię o tym że „ojciec nie płaci żadnych pieniędzy” co Sylwia podkreślała w każdym błaganiu jakie wysyłała mojemu ojcu prosząc jego „o każdą dowolną kwotę” a koleżanki o pożyczki?

Dzisiaj prawda wychodzi na jaw. Sylwia zrobiła was w balona. Dostaje regularnie pieniądze w każdym miesiącu od urodzenia dziecka. Zastanawiasz się jeśli była w stanie kłamać w tej sprawie, to w jakiej jeszcze was okłamała? Jeśli uwierzyliście w „nie dostaję żadnych pieniędzy od ojca Franka” to chyba nie znacie tej historii w ogóle. Oczywiście każdy człowiek będzie wypierał że dał się nabrać, w końcu nikt kto pomógł nie chce czuć się oszukany, jednak wyciąg bankowy konkretne kwoty, konkretne daty są autentyczne.

Dla jasności, mi nie przeszkadza że naiwni ludzie o dobrym sercu sponsorują mojego syna. Każdy kto chce dać pieniądze powinien jednak sprawdzić czy na pewno idą na dziecko, bo nie można doić znajomych, rodzinę, i ojca dziecka trzy razy na ten sam wydatek potrójnie. Jeśli na te same rzeczy Sylwia bierze pieniądze trzy lub więcej razy to gdzieś te pieniądze się rozchodzą. Franek nie potrzebuje nosić trzech pieluch na raz, ani jeść aż z trzech butelek na raz, a Sylwia wyciąga rękę po pieniądze na te same cele trzykrotnie – każdemu powtarzając że jest biedna bo nie dostaje ich od ojca. Dzisiaj wiemy że to nieprawda.

Ewidentnie Sylwia pobierając te same pieniądze raz ode mnie, a potem od innych twierdząc że ich nie dostaje sama nabija sobie własnego balona z pieniędzmi. Jestem jedynie ciekaw czy Sylwia sama zareaguje i będzie miała odwagę cywilną przeprosić wszystkich których miesiącami okłamywała i oszukiwała żebrając o pieniądze których rzekomo nie dostawała. A może też poczeka myśląc że sprawa sama przycichnie? Niestety Internet nie zapomina, i dowód z wyciągu wychodzić będzie co miesiąc zawsze dostępny dla wszystkich zainteresowanych.