fbpx instagram

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk

Człowiek od awantur, który nie potrafi bronić nawet swoich obrzydliwych poglądów. Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, który stoi za organizowaniem akcji przeciwko marszom równości wzywał szczecinian do „czyszczenia” miasta z innych, pokrzykując do nich „z bogiem nie wygrasz”.

Potem przegrał i dzisiaj błaga wszystkich o przeprosiny z uwagi na dziesiątki tysięcy osób które wystąpiły przeciwko postawie księdza, który postępuje wbrew wartości chrześcijańskich. Ten sam ksiądz tak postąpił kiedy zgodził się ochrzcić Franka kiedy wszystkim innym księżom przyzwoitość nie pozwoliła. To właśnie z fundacji księdza Kancelarczyka Sylwia otrzymywała ubrania i pieluchy dla Franka, którymi zastawiła całą piwnicę, choć biedna nie jest, a rzeczy te ludzie darowali fundacji na rzecz biednych matek, które ich nie otrzymały.

Nikt, ale to nikt normalny nie chciałby być utożsamiany z człowiekiem, który bronił pedofilów w kościele – zbierając buciki z płotów wokół kościołów i wspierając jeżdżącą po Szczecinie ciężarówką z hasłami broniącymi księży pedofilów. Nikt nie chciałby siebie oglądać jako dziecko na rękach człowieka, który tak zajadle bronił tych którzy dzieci tak podle krzywdzili. Nikt nie chciałby oglądać siebie w ubraniach, które przysługiwały biednym matkom. To krzywda na dziecku, które otrzymało chrzest od człowieka, który w Polsce z dnia na dzień stał się synonimem faszystowskich zapędów i najgorszych konotacji.

Redakcja dawno temu pisała do księdza Kancelarczyka że będzie przyglądać się jego działalności i zainwestuje środki we wspieranie publikacji medialnych, w tym w mediach społecznościowych – promujące dowody prawdziwych sposobów realizowania posługi tego księdza.