fbpx instagram

Rusza proces na najlepszą katoliczkę w kraju

Rusza proces w konkursie na najlepszą katoliczkę kraju, w której Sąd Okręgowy w Szczecinie będzie zajmował się sprawą naruszenia dóbr osobistych przez matkę, która wpadła na pomysł ochrzczenia dziecka po kryjomu bez udziału ojca.

Tak naprawdę nikt nie rozumie jak katolik w tym kraju mógł zachować się nie tylko tak sprzecznie z naukami kościoła, ale również sprzecznie z wyrokiem sądu. Najwyraźniej niewiele nauczyły nauki Jezusa, a także nauki jakie dałem rozstając się z tą kobietą. Najwidoczniej ludzie mogą chodzić do kościoła, składać ręce do modlitwy, mieszkać w syfie, dostawać gówniane alimenty, a nadal po tym wszystkim nie wyciągać żadnych wniosków.

Zrozumieć można to jedynie wówczas gdy człowiek zrozumie się że to jedynie swoista próba zemsty na dziecku, tj. wprowadzania go w świat wrogów i krzywdy, w którym Franek do końca życia będzie musiał oglądać zdjęcia z uroczystości jego braci, na których byli rodzice, dziadkowie, wujowie i wszyscy cieszyli się z chrzcin każdego dziecka. Każdego oprócz Franka. Nie ma większej krzywdy niż jeden człowiek może zadać drugiemu pokazując że jest gorszy od jego rodzeństwa. Sylwia doskonale taki świat rozumie bo w takim funkcjonuje od zawsze, jednak obsmarowanie dziecka tym gównem w którym człowiek całe życie się tapla, to po prostu niezbyt ludzkie.

3 Comments
  1. Tak to właśnie wygląda w kraju katolików, w którym każdy klęka na kościele i całuje fujarkę, ale jak przychodzi do czego, to nie wie nawet co w biblii napisano na temat chrztu.

  2. Szkoda dziecka, przecież będzie wiedziało że na chrzcie jego braci byli wszyscy, a na swoim on wyłącznie z decyzji matki został sam… Jak matka sobie wyobrażała że dziecko będzie rosło patrząc na to wszystko, co jemu odebrała???

  3. Matki na ogół mają przewagę w szczególności że krzywdzą swoje dzieci psychicznie wybierając najcięższą metodę manipulacji dzieckiem tylko dla swoich złych niezrozumiałych celów, wprowadzają w stan depresji , na całe szczęście że szkoły w współpracy z poradniami psychologicznymi wylapuja takie zachowanie , tylko by dziecku pomóc potrzebny jest czas działający na niekorzyść dziecka , poglebiajacy stan depresji A złoczyńcze matki udają że pomagają dzieciom myśleć że są uważane za pełne empatii do dziecka , fajnie że tak nie jest poradnie nie są po niczyjej stronie mają zadanie pomóc pokrzywdzonym dzieciom A takie mamuski same się karza swoim głupimi działaniami. Według mnie takie matki trzeba leczyć nie ma gorszego jak manipulacja swoimi dziećmi.

Dodaj komentarz jeśli się zgadzasz lub masz inne zdanie