fbpx instagram

Stan w ciąży

Ten ostatni okres przypomina mi o tym co Paulina mówiła mi, kiedy mówiła że kobietom maleją mózgi i aktywność szarych komórek w czasie ciąży. Faktycznie tak jest według większości artykułów, ale chyba wypominanie tego nie zaprowadziła nikogo w dobre miejsce. Faktycznie, nauka może ma rację, ale chodzi o to że kobiety w ciąży są bardziej wrażliwe, drażliwe, a także podatne na różne manipulacje.

Kobiety w ciąży potrafią płakać przed serialem, który jeszcze wcześniej je śmieszył, w ogóle wpadają szybciej w euforie, furię, rozpacz i radość . Osobiście wydaje mi się że wbrew pozorom bardziej w ostatnich miesiącach aniżeli w pierwszych miesiącach. Co ciekawe jednak nie ważne co ja sobie obserwuję, ale ważniejsze że kobiety chyba dopiero podczas drugiej ciąży potrafią lepiej diagnozować swój stan, jeśli w ogóle.

Mówiąc to Pauliny komputer chyba nie zmienił objętości w ciąży aż tak bardzo, jak to miało miejsce w innych przypadkach, albo Paulina po prostu miała po prostu lepszy punkt wyjścia. Niemniej jednak w tej samej sytuacji Pauliny udało nam się nie pozabijać, i to mimo sytuacji w której było nam ciężej niż kiedykolwiek wcześniej. Trudno akurat mi uwierzyć, że ja cokolwiek się zmieniłem przy Paulinie, a skoro Paweł dzisiaj śpi z nami, to oznacza jedynie że po prostu Paulina miała lepiej pewne sprawy poukładane.