fbpx instagram

Start dziecku

Stres jaki matka Franka zafundowała dziecku spowodowało, że na kilka miesięcy po wyprowadzce trafiła na osiem dni do szpitala na oddział porodowy z poważnymi komplikacjami ciąży. Również i po urodzeniu Franek był bardzo nerwowy z powodu konfliktu, jaki wykształcił w efekcie ucieczki matki od rodziny.

Podobnie zresztą w przypadku Stasia, dla którego nigdy nie było czasu, bo mama ciągle zapracowana, realizując funkcje matki i ojca jednocześnie nigdy nie poświęciła dziecku tyle czasu, uwagi i edukacji jaka się jemu należała w przypadku gdyby zajmowało się nim dwoje dorosłych.

Niesamowite jak wiele dobra dziecka kobiety poświęcają na rzecz własnej wygody bez dylematów codziennego życia w rodzinie. Atmosfera w domu zależy tylko od jednej osoby w jednym przypadku – gdy jedna osoba decyduje się od rodziny ostatecznie odejść. W każdym pozostałym przypadku atmosfera w domu zależy od obojga rodziców.

1 Comment
  1. Takim matkom powinno się odbierać dzieci. Zamiast żyć w rodzinie serwują swoim dzieciom koszmar. Zamiast budować rodzinę, niszczą szukając jedynie sposobu żeby nakręcić legendę swojego męczennictwa.

Comments are closed.