fbpx instagram

Wielu ludzi chce czegoś konkretnego ale zupełnie przeciwnego

Nie tylko kobiety. Chciałyby mężczyzny który ogarnie i zadecyduje ale nie jest władczy ani decyzyjny. Takiego który jest zdecydowany ale nie uparty. Silny ale delikatny. Wysoki, ale niski, i tak dalej

Dla ludzi logiki to trudne mierzyć się że zmieniającymi się oczekiwaniami i wzajemnymi sprzecznościami, które melodyjnie brzmią jedynie w warstwie poezji ale w warstwie realnej trudno komukolwiek jest być taki lub kompletnie inny jednocześnie. Ludzie zwykle są dobrzy w okazywaniu jednej cechy lub umiejętności bardziej od drugiej i w każdym nas dominuje określony pogląd lub postawa.

Każdy z nas się zmienia i ja również przypominam sobie jakim byłem partnerem rok temu żeby wiedzieć doskonale że rok później jestem już lepszym. Patrząc wstecz pięć czy dziesięć lat, pewnych własnych zachowań bym nie pochwalał. Nigdy jednak w żadnym okresie ani ja, ani nikt inny, nie mógłby być taki i przeciwny jednocześnie.

Infantylne oczekiwania z kolei świadczą nie tyle o naszej wrażliwości na poetyzm sprzecznych pojęć i oczekiwań, co o naszej naiwności a bardziej głupocie. Ludzie którzy nie widzą że sprzecznych oczekiwań nie da się pogodzić nie mają najmniejszych szans na spełnienie swoich marzeń i dopóki nie zdecydują na kombinacje oczekiwań logicznie chociaż niedorzecznych, pozostaną nieusatysfakcjonowani, bądź nieszczęśliwi.