fbpx instagram

Zdjęcia rodzinne

Zastanawiające jak na zdjęciach kobiety niemal zawsze fotografują swoje dzieci, ewentualnie siebie i dzieci, ale prawie nigdy na wspólnych zdjęciach nie pokazują ojca dzieci. Doświadczenie uczy że doświadczenie niczego nie uczy, zatem coraz więcej kobiet myśli że rodzina to ona i dziecko. Społeczeństwo staje się coraz bardziej progresywne, zatem coraz mniej mniej kobiet szanuje konserwatywne nauki jezusa o szczęściu jakie odnajdzie się jedynie w kompletnej, prawdziwej i pełnej rodzinie.

Na moich zdjęciach są aż trzy wspaniałe matki, z którymi spędziłem całe swoje życie. Jest też trójka wspaniałych chłopców, z którymi zamierzam wyłącznie się bawić i korzystać z najlepszych momentów jaki rodzina ma ze sobą wspólnego czasu. Chociaż każda z kobiet przeszła piekło żeby w końcu zrozumieć, że rodzina to największa wartość, po stracie której już nic nie będzie dla nich takie samo, to dla ojca taka sytuacja to również rozpierająca duma i wspaniałe momenty spędzone razem.

W końcu nie każdy mężczyzna w ogóle ma syna, a już niewielu stać intelektualnie żeby mieć pod swoją opieką aż trójkę chłopaków. Niewiele osób cieszy się tym że stać ich na trójkę dzieci, a przy tym mieć możliwość spędzania czasu wyłącznie na zabawach i rozrywkach. Ja mam tysiące wspaniałych zdjęć ze wspaniałych momentów. Jedna dziesiąta tego mogłaby wzbudzić zazdrość lub poczucie satysfakcji z życia.

W końcu warunkiem jaki stawiałem Magdzie, potem Sylwii było że jeśli jesteś naprawdę tak szczęśliwa w tym związku jak ja, powinnaś urodzić mi wspaniałego syna. Co prawda sam nie planowałem zdominować życia aż trzech kobiet, ale sytuacja w jakiej się znalazłem była zawsze świadomą decyzją kobiety o rozpoczęciu samotnego życia, nawet jeśli decyzja kobiety zapadała przy moim sprzeciwie.

Ja sam nic nie poradzę na to że nie potrafię żyć w samotności i zawsze wybierałem życie w dobrym związku, z piękną kobietą, a ostatecznie matką mojego dziecka. W końcu kto odrzuciłby szczęścię? Szczęście dla większości z nas to wspaniałe podróże, odpowiedzialna praca, prawdziwa miłość, zdrowe dzieci i dobra zabawa.