fbpx instagram

Pieszczotliwe określenie

Jak określić kobietę, która (również przed sądem i pod przysięgą) skłamała, aby fałszywie oskarżyć (ojca własnego dziecka) w jednym postępowaniu o kradzież ze swojego mieszkania, a w innym o włamanie do swojego mieszkania.

Kłamstwa pod przysięgą, które nie kwalifikują się pod pieszczotliwe określenie trzech młodych kobiet, które określiły ją „kłamliwą suką”. Kradzieży, która nigdy nie miała miejsca, ani włamania które również nie miało miejsca. Określenia, które okazało się wręcz prorocze, gdyby nie to, że nie ja tak powiedziałem pierwszy, choć problem mówieniem prawdy stał się przyczyną dla której najbliżsi doskonale wiedzą, iż był on powodem dla którego mówiłem, że chciałem zostawić ten związek ja, i to znacznie wcześniej.

W tym wszystkim nie chodzi o matkę, ale o dziecko. Specjaliści wskazują trzy obszary, w których skrajnie patologiczne zachowania matki mogą wpłynąć na przyszłość dziecka:

  • Trudności w relacjach społecznych: Dziecko może mieć trudności w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami z powodu stresu i napięcia w domu.
  • Niewłaściwe wzorce zachowania: Dziecko może naśladować zachowania dorosłych i stosować manipulację lub kłamstwa w swoich relacjach.
  • Problemy emocjonalne i psychologiczne: Długotrwałe narażenie na konflikty rodzicielskie może prowadzić do problemów emocjonalnych, takich jak depresja, lęk czy problemy z samooceną.