fbpx instagram

Potrzeba miłości

Wszystkie kobiety potrzebują miłości, a nie rodziny, a na pewno nie mężczyzny.

Kiedy mieszkałem w Anglii, wiedzieliśmy o takich okolicach, nie mówię miejscach gdzie ludzie mieszkają, nie osiedlach, ale całych dzielnicach, w których mieszkały samotne matki z dziećmi. W Anglii samotne matki otrzymują ogromną pomoc, nie tylko od państwa, ale przede wszystkim otrzymują całą miłość, której potrzebowały od samego dziecka.

Zanim rozstałem się z mamą Stasia i Franka, na pewno mijało długie miesiące od czasu kiedy ostatni raz rozmawialiśmy o naszym związku, a już na pewno od czasu kiedy powiedziałem “kocham Ciebie”, albo kiedy to słyszałem. Podobnie z mamą Stasia, nawet nie pamiętam kiedy słyszałem to słowo zanim się rozstaliśmy, ale nie pamiętam również kiedy ja je mówiłem.

Kobieta realizuje potrzebę miłości przez dziecko. Dlatego większość zdrad następuje zaraz po urodzeniu malucha. Dlatego każdy metr kwadratowy mieszkania samotna matka wypełnia zabawkami a każdy kawałek ściany zdjęciami i laurkami. Ani w takim mieszkaniu ani w takim życiu nie ma miejsca na nic innego a już na pewno na nikogo innego.

Kobiety mają taką samą potrzebę miłości, jak i mężczyźni, ale w odróżnieniu matki dostają je od dzieci, i od nikogo innego nie potrzebują.